TakımlarOyuncularSonuçlarPuan DurumuLig Tarihi
1993-1994 TBL Puan Durumu
Sezonlar
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
1989-1990
1988-1989
1987-1988
1986-1987
1985-1986
1984-1985
1983-1984
1982-1983
1981-1982
1980-1981
GENELİÇ SAHADIŞ SAHA
TAKIMOGMASYSPUANOGMASYSOGMASYS
  1.PTT302732538212057
  2.Efes Pilsen302732400196357
  3.Fenerbahçe302462669239954
  4.Ülkerspor302372380208653
  5.Galatasaray3017132368230147
  6.Tofaş SAS3016142480239646
  7.Yıldırımspor3016142417236646
  8.Oyak Renault3015152366242745
  9.Karşıyaka3014162465249244
10.Tiffany Tomato Kolejliler3013172359236743
11.Darüşşafaka3013172403253943
12.Mis Süt Ortaköy3010202276245840
13.Beşiktaş309212269234539
14.Antalyaspor308222200247938
15.Bakırköyspor308222202246737
16.İTÜ300302363295030
* Bakırköyspor normal sezon 24. hafta maçını PTT'ye karşı hükmen kaybetti ve bu maçtan klasman puanı elde edemedi.
1993-1994 TBL Puan Durumu için Alp Ulagay'a teşekkür ederiz.

Copyright © 2002-2017 TBLStat