TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
1992-1993 TBL Puan Durumu
Sezonlar
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
1989-1990
1988-1989
1987-1988
1986-1987
1985-1986
1984-1985
1983-1984
1982-1983
1981-1982
1980-1981
 GENELİÇ SAHADIŞ SAHA
TAKIMOGMASYSPUANOGMASYSOGMASYS
  1.Efes Pilsen303002617199960..........
  2.Fenerbahçe302462611224654..........
  3.Kolejliler302282494232352..........
  4.Tofaş SAS302192480222951..........
  5.Nasaş3020102608247350..........
  6.Galatasaray3019112461225349..........
  7.PTT3019112529241149..........
  8.Oyak Renault3014162365238144..........
  9.İTÜ3013172524262243..........
10.Beşiktaş3013172208221943..........
11.Yıldırımspor3012182318245542..........
12.Darüşşafaka3012182380235942..........
13.Ortaköy308222319262838..........
14.Karşıyaka308222226251938..........
15.Konyaspor303272336285933..........
16.Meysuspor302282247274732..........
1992-1993 TBL Puan Durumu için Alp Ulagay'a teşekkür ederiz.

Copyright © 2002-2014 TBLStat