TBL 2000-2001 Play Off Çeyrek Final 1. Maçı
15.05.2001 18:00
Ahmet Cömert, İstanbul


Ülkerspor
90 - 95
UZ


Galatasaray
1P24-2224-22
2P24-2748-49
3P14-1362-62
4P16-1678-78
UZ112-1790-95
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
ÜlkersporDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Zaza Pachulia100000000-0-0-0-0-0-
Ufuk Sarıca1940111030-0-2-450,00-10,0
Tutku Açık40180223002-2100,02-366,74-666,7
Quadre Lollis421775122005-771,46-1250,00-0-
Miljan Goljovic2681341010-0-4-850,00-10,0
Kerem Gönlüm620110000-0-1-1100,00-0-
Harun Erdenay21162132020-0-5-1338,52-540,0
Haluk Yıldırım3062133241-250,01-333,31-520,0
Benjamin Handlogten4119611171013-475,08-1844,40-0-
Toplam225901825431321111-1573,329-6246,87-1838,9
Koç: ? ?

www.basketstat.com/tur/2000_01/30ulkgal.htm

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
GalatasarayDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Yiğit Özmen630000100-0-0-0-1-1100,0
Serdar Tabay500000000-0-0-0-0-0-
Orhun Ene43141345026-6100,04-666,70-20,0
Mustafa Kemal Bitim600000000-0-0-10,00-0-
Haris Mujezinovic34937100011-1100,04-757,10-10,0
Ersin Görkem2030220101-250,01-1100,00-0-
Brian Keith Tolbert453814534112-1485,77-1643,84-757,1
Arda Vekiloğlu42230331131-250,08-1172,72-366,7
Alexander Koul2550001221-520,02-450,00-0-
Toplam2259551924109922-3073,326-4656,57-1450,0
Koç: ? ?

www.basketstat.com/tur/2000_01/30ulkgal.htm

Notlar
- Benjamin Handlogten TBL'de 1500. sayısına ulaştı (Maç # 83)
- Tutku Açık TBL kariyeri rekoru 18 sayı üretti (Maç # 55)