TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Yarı Final 4. Maçı
21.05.2007 18:30
Atatürk, Ankara

22-22, 18-25, 18-22, 20-17


Türk Telekom
78 - 86


Efes Pilsen
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Tutku Açık371120210100-40,01-616,73-742,9
Muratcan Güler37143364411-425,02-366,73-475,0
Haluk Yıldırım33162242024-4100,03-560,02-825,0
Erwin Dudley28101341132-2100,04-1040,00-0-
Derrick Alston2561560102-2100,02-825,00-0-
Jan-Hendrik Jagla17150332200-20,00-30,05-1145,5
Umut Görür1061120002-2100,02-366,70-10,0
Mutlu Akpınar700110010-0-0-10,00-0-
Barış Ermiş600000100-0-0-0-0-0-
Alper Yılmaz
Oynamadı
Umut Lafatan
Oynamadı
Igor Milicic
Oynamadı
Toplam200781018281910711-2055,014-3935,913-3141,9
Koç: Ercüment Sunter

istatistikler www.efesbasket.org

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Efes PilsenDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Andrew Nicholas352504481612-1392,35-683,31-520,0
Cüneyt Erden2852793010-0-1-333,31-425,0
Nikola Prkacin24173362133-650,07-977,80-0-
Marcus Haislip2290550010-0-3-475,01-333,3
Kerem Gönlüm1880880132-450,03-475,00-0-
Ermal Kuqo1680221100-0-4-757,10-0-
Cenk Akyol1560002100-0-0-10,02-366,7
Antonio Granger1530000010-0-0-0-1-250,0
Can Akın1450002003-650,01-1100,00-0-
Mustafa Abi1300001000-0-0-0-0-20,0
Barış Hersek
Oynamadı
Bora Paçun
Oynamadı
Toplam20086529341951520-2969,024-3568,66-1931,6
Koç: Oktay Mahmuti

istatistikler www.efesbasket.org


Notlar
- Marcus Haislip TBL'de 500. sayısına ulaştı


Copyright © 2002-2017 TBLStat