TakımlarOyuncularSonuçlarPuan DurumuLig Tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
08.05.2007 19:00
Kara Ali Acar


Banvitspor
84 - 91


Efes Pilsen
1P23-2623-26
2P20-2543-51
3P17-1860-69
4P24-2284-91
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
BanvitsporDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Yiğitcan Turna100110000-0-0-0-0-0-
Ümit TürkoğluOynamadı
Onur Aydın30112460002-2100,03-650,01-1100,0
Önder Külçebaş300000000-0-0-10,00-0-
Miroslav Radosevic200000010-0-0-0-0-0-
Marque Perry40241344134-4100,04-757,14-944,4
İbrahim YıldırımOynamadı
Ersin Görkem2071230211-250,00-0-2-728,6
Corsley Edwards1160220112-2100,02-450,00-10,0
Caner Topaloğlu2200221100-0-0-10,00-20,0
Bekir Yarangüme35202133014-580,02-366,74-757,1
Arthur Long36162791214-4100,06-1060,00-30,0
Toplam200848223097817-1989,517-3253,111-3036,7
Koç: Selçuk Ernak

www.efesbasket.org

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Efes PilsenDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Nikola Prkacin1860440142-450,02-366,70-0-
Mustafa Abi
Oynamadı
Marcus Haislip16122680002-2100,05-5100,00-10,0
Kerem Gönlüm2461121102-2100,02-450,00-0-
Ermal Kuqo22101562010-0-5-1145,50-10,0
Cüneyt Erden2462133120-0-0-0-2-450,0
Cenk Akyol1630000100-0-0-10,01-1100,0
Can Akın1630002000-0-0-0-1-333,3
Bora Paçun
Oynamadı
Barış Hersek
Oynamadı
Antonio Granger27190112013-475,02-366,74-757,1
Andrew Nicholas37260448114-4100,05-771,44-1040,0
Toplam2009162228185913-1681,321-3461,812-2744,4
Koç: Oktay Mahmuti

www.efesbasket.org

Notlar
- Andrew Nicholas TBL'de 500. sayısına ulaştı (Maç # 32)

Copyright © 2002-2017 TBLStat