TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
08.05.2007 19:00
Kara Ali Acar, Bandırma

23-26, 20-25, 17-18, 24-22


Banvitspor
84 - 91


Efes Pilsen
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
BanvitsporDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Marque Perry40241344134-4100.04-757.14-944.4
Arthur Long36162791214-4100.06-1060.00-30.0
Bekir Yarangüme35202133014-580.02-366.74-757.1
Onur Aydın30112460002-2100.03-650.01-1100.0
Caner Topaloğlu2200221100-0-0-10.00-20.0
Ersin Görkem2071230211-250.00-0-2-728.6
Corsley Edwards1160220112-2100.02-450.00-10.0
Önder Külçebaş300000000-0-0-10.00-0-
Miroslav Radosevic200000010-0-0-0-0-0-
Yiğitcan Turna100110000-0-0-0-0-0-
İbrahim Yıldırım
Oynamadı
Ümit Türkoğlu
Oynamadı
Toplam200848223097817-1989.517-3253.111-3036.7
Koç: Selçuk Ernak

istatistikler www.efesbasket.org

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Efes PilsenDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Andrew Nicholas37260448114-4100.05-771.44-1040.0
Antonio Granger27190112013-475.02-366.74-757.1
Kerem Gönlüm2461121102-2100.02-450.00-0-
Cüneyt Erden2462133120-0-0-0-2-450.0
Ermal Kuqo22101562010-0-5-1145.50-10.0
Nikola Prkacin1860440142-450.02-366.70-0-
Cenk Akyol1630000100-0-0-10.01-1100.0
Can Akın1630002000-0-0-0-1-333.3
Marcus Haislip16122680002-2100.05-5100.00-10.0
Barış Hersek
Oynamadı
Mustafa Abi
Oynamadı
Bora Paçun
Oynamadı
Toplam2009162228185913-1681.221-3461.812-2744.4
Koç: Oktay Mahmuti

istatistikler www.efesbasket.org


Notlar
- Andrew Nicholas TBL'de 500. sayısına ulaştı


Copyright © 2002-2016 TBLStat