TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
08.05.2007 18:30
Ayhan Şahenk, İstanbul

17-14, 15-16, 13-27, 26-18


Darüşşafaka
71 - 75


Fenerbahçe Ülker
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
DarüşşafakaDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Polat Kocaoğlu3517..61010-0-1-520,05-955,6
Erdem Türetken3018..31231-1100,07-977,81-250,0
Mike Jones3012..42218-8100,02-540,00-0-
Henry Dobie253..03121-250,01-714,30-20,0
Oktay Yılmaz190..10020-0-0-10,00-10,0
Soner Şentürk196..04210-0-3-3100,00-10,0
Sinan Güler166..22102-2100,02-633,30-10,0
Ceyhun Altay100..20000-0-0-10,00-10,0
Enver Ekmen70..11010-0-0-10,00-10,0
Caner Şentürk62..00020-0-1-1100,00-0-
Kadir Çıpa37..10000-10,02-366,71-1100,0
Toplam20071..201481312-1485,719-4245,27-1936,8
Koç: Altar Tunçkol

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Fenerbahçe ÜlkerDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Willie Solomon3727..55165-683,35-683,34-666,7
İbrahim Kutluay3415..51010-0-3-475,03-933,3
Mirsad Türkcan3111..124021-250,02-366,72-366,7
Ömer Onan292..12130-0-1-1100,00-50,0
Semih Erden189..51221-250,04-666,70-0-
Damir Mrsic150..01010-0-0-0-0-10,0
Ira Clark1311..40011-250,05-771,40-20,0
Rasim Başak110..00200-0-0-0-0-10,0
Oğuz Savaş60..10010-0-0-10,00-0-
Eddie Basden60..20100-0-0-10,00-0-
Hakan Demirel
Oynamadı
Maxim Mutaf
Oynamadı
Toplam20075..35147178-1266,720-2969,09-2733,3
Koç: Aydın Örs

istatistikler Fanatik Basket


Copyright © 2002-2014 TBLStat