TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
08.05.2007 18:30
Ayhan Şahenk, İstanbul

17-14, 15-16, 13-27, 26-18


Darüşşafaka
71 - 75


Fenerbahçe Ülker
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
DarüşşafakaDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Polat Kocaoğlu3517..61010-0-1-520.05-955.6
Erdem Türetken3018..31231-1100.07-977.81-250.0
Mike Jones3012..42218-8100.02-540.00-0-
Henry Dobie253..03121-250.01-714.30-20.0
Oktay Yılmaz190..10020-0-0-10.00-10.0
Soner Şentürk196..04210-0-3-3100.00-10.0
Sinan Güler166..22102-2100.02-633.30-10.0
Ceyhun Altay100..20000-0-0-10.00-10.0
Enver Ekmen70..11010-0-0-10.00-10.0
Caner Şentürk62..00020-0-1-1100.00-0-
Kadir Çıpa37..10000-10.02-366.71-1100.0
Toplam20071..201481312-1485.719-4245.27-1936.8
Koç: Altar Tunçkol

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Fenerbahçe ÜlkerDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Willie Solomon3727..55165-683.35-683.34-666.7
İbrahim Kutluay3415..51010-0-3-475.03-933.3
Mirsad Türkcan3111..124021-250.02-366.72-366.7
Ömer Onan292..12130-0-1-1100.00-50.0
Semih Erden189..51221-250.04-666.70-0-
Damir Mrsic150..01010-0-0-0-0-10.0
Ira Clark1311..40011-250.05-771.40-20.0
Rasim Başak110..00200-0-0-0-0-10.0
Oğuz Savaş60..10010-0-0-10.00-0-
Eddie Basden60..20100-0-0-10.00-0-
Hakan Demirel
Oynamadı
Maxim Mutaf
Oynamadı
Toplam20075..35147178-1266.720-2969.09-2733.3
Koç: Aydın Örs

istatistikler Fanatik Basket


Copyright © 2002-2016 TBLStat