TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 1. Maçı
04.05.2007 19:00
Atatürk, Ankara

39-18, 11-16, 10-20, 26-24


Türk Telekom
86 - 78


CASA TED Kolejliler
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Muratcan Güler338..33144-4100,02-633,30-30,0
Erwin Dudley2713..84055-683,34-1233,30-0-
Tutku Açık2732..14025-683,30-30,09-1181,8
Derrick Alston259..102021-1100,04-666,70-0-
Haluk Yıldırım237..22211-250,03-3100,00-30,0
Jan-Hendrik Jagla207..71000-0-2-450,01-250,0
Barış Ermiş180..21120-0-0-0-0-30,0
Mutlu Akpınar155..41002-2100,00-0-1-333,3
Umut Görür125..20113-3100,01-1100,00-0-
Alper Yılmaz
Oynamadı
Umut Lafatan
Oynamadı
Igor Milicic
Oynamadı
Toplam20086..391851721-2487,516-3545,711-2544,0
Koç: Ercüment Sunter

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
CASA TED KolejlilerDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Alexander Jensen3919..134322-450,04-1040,03-650,0
Marques Green3416..19311-250,06-1154,51-714,3
Chuck Davis3316..100312-633,34-850,02-540,0
Ömer Ünver2715..01000-0-0-0-5-862,5
Ufuk Kaçar254..42232-2100,01-250,00-10,0
Berent Kavaklıoğlu240..20010-0-0-10,00-30,0
Erek Hansen138..20022-366,73-560,00-0-
Barış Karasu50..00000-0-0-0-0-10,0
Nikolay Pastal
Oynamadı
Serdar Güngör
Oynamadı
Hüseyin Demiral
Oynamadı
Nezih Özbakır
Oynamadı
Toplam20078..321611109-1752,918-3748,611-3135,5
Koç: Hasan Özmeriç

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Mutlu Akpınar TBL'de 150. maçını oynadı
- Marques Green TBL'de 500. sayısına ulaştı


Copyright © 2002-2014 TBLStat