TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 Play Off Çeyrek Final 1. Maçı
04.05.2007 19:00
Atatürk, Ankara

39-18, 11-16, 10-20, 26-24


Türk Telekom
86 - 78


CASA TED Kolejliler
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Muratcan Güler338..33144-4100.02-633.30-30.0
Erwin Dudley2713..84055-683.34-1233.30-0-
Tutku Açık2732..14025-683.30-30.09-1181.8
Derrick Alston259..102021-1100.04-666.70-0-
Haluk Yıldırım237..22211-250.03-3100.00-30.0
Jan-Hendrik Jagla207..71000-0-2-450.01-250.0
Barış Ermiş180..21120-0-0-0-0-30.0
Mutlu Akpınar155..41002-2100.00-0-1-333.3
Umut Görür125..20113-3100.01-1100.00-0-
Alper Yılmaz
Oynamadı
Umut Lafatan
Oynamadı
Igor Milicic
Oynamadı
Toplam20086..391851721-2487.516-3545.711-2544.0
Koç: Ercüment Sunter

istatistikler Fanatik Basket

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
CASA TED KolejlilerDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Alexander Jensen3919..134322-450.04-1040.03-650.0
Marques Green3416..19311-250.06-1154.51-714.3
Chuck Davis3316..100312-633.34-850.02-540.0
Ömer Ünver2715..01000-0-0-0-5-862.5
Ufuk Kaçar254..42232-2100.01-250.00-10.0
Berent Kavaklıoğlu240..20010-0-0-10.00-30.0
Erek Hansen138..20022-366.73-560.00-0-
Barış Karasu50..00000-0-0-0-0-10.0
Nikolay Pastal
Oynamadı
Serdar Güngör
Oynamadı
Hüseyin Demiral
Oynamadı
Nezih Özbakır
Oynamadı
Toplam20078..321611109-1752.918-3748.611-3135.5
Koç: Hasan Özmeriç

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Mutlu Akpınar TBL'de 150. maçını oynadı
- Marques Green TBL'de 500. sayısına ulaştı


Copyright © 2002-2016 TBLStat