TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2006-2007 24. Hafta Maçı
17.03.2007 14:00
Ayhan Şahenk

22-22, 17-25, 20-14, 22-20, 12-15


Darüşşafaka
93 - 96
UZ


Efes Pilsen
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
DarüşşafakaDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Mike Jones40243254128-988,95-1241,72-825,0
Henry Dobie37220336121-333,39-1090,01-520,0
Erdem Türetken31101672220-0-2-450,02-450,0
Sinan Güler2870445000-0-2-366,71-425,0
Polat Kocaoğlu27181342022-2100,02-450,04-850,0
Oktay Yılmaz2151340000-0-1-250,01-250,0
Soner Şentürk1353252111-250,02-366,70-0-
Ceyhun Altay1020330132-2100,00-0-0-10,0
Kadir Çıpa1000000000-0-0-10,00-0-
Caner Şentürk800110000-0-0-10,00-10,0
Burak Selen
Oynamadı
Enver Ekmen
Oynamadı
Toplam22593927362161214-1877,823-4057,511-3333,3
Koç: Altar Tunçkol

istatistikler www.efesbasket.org

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Efes PilsenDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Andrew Nicholas40160336127-887,50-20,03-837,5
Kerem Gönlüm332169151225-862,58-1361,50-0-
Cüneyt Erden33171344110-0-4-944,43-742,9
Nikola Prkacin3090334003-475,03-475,00-0-
Mustafa Abi25130004012-2100,04-4100,01-333,3
Antonio Granger21101230013-475,02-2100,01-520,0
Can Akın1620113100-0-1-250,00-30,0
Marcus Haislip1430550020-0-0-10,01-333,3
Ermal Kuqo1250001101-250,02-2100,00-10,0
Barış Hersek100000000-0-0-0-0-0-
Emre Bayav
Oynamadı
Toplam2259682634236921-2875,024-3961,59-3030,0
Koç: Oktay Mahmuti

istatistikler www.efesbasket.org


Notlar
- Oktay Yılmaz TBL'de 50. maçını oynadı


Copyright © 2002-2017 TBLStat