TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
13.05.2006 16:00
Atatürk, Ankara

19-20, 20-22, 23-6, 28-21


Türk Telekom
90 - 69


Banvitspor
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Gregory Grays378..14012-2100,00-30,02-728,6
Mutlu Akpınar3738..43220-0-4-666,710-1566,7
Alexander Jensen340..52000-0-0-10,00-30,0
Haluk Yıldırım2815..36322-2100,02-366,73-742,9
Erwin Dudley2110..52312-2100,04-757,10-0-
Ricardo Marsh1910..63124-4100,03-475,00-0-
Gazi Onat133..32330-0-0-0-1-1100,0
Adem Ören64..11000-0-2-366,70-0-
Murat Göktaş30..10000-0-0-10,00-10,0
Umut Lafatan22..00000-0-1-1100,00-0-
Tutku Açık
Oynamadı
Toplam20090..2923121110-10100,016-2955,216-3447,1
Koç: Ercüment Sunter

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
BanvitsporDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Miroslav Radosevic3210..03320-0-2-366,72-366,7
Can Akın2614..32222-2100,03-933,32-450,0
Ersin Görkem258..82141-250,02-633,31-425,0
Pero Cameron237..51112-2100,01-333,31-250,0
Önder Külçebaş213..30013-475,00-20,00-0-
Ufuk Kaçar207..52010-0-2-366,71-333,3
Onur Aydın197..51120-0-2-540,01-250,0
Paul Henare174..22031-250,00-10,01-333,3
Ümit Türkoğlu114..21112-2100,01-1100,00-0-
Derek William Moore65..00011-333,32-2100,00-0-
Ender Saran
Oynamadı
Lütfi Demirhan
Oynamadı
Toplam20069..331491812-1770,615-3542,99-2142,9
Koç: T.Anthony Balwin

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Ersin Görkem TBL'de 200. maçını oynadı
- Önder Külçebaş TBL'de 100. maçını oynadı


Copyright © 2002-2014 TBLStat