TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
13.05.2006 16:00
Atatürk, Ankara

19-20, 20-22, 23-6, 28-21


Türk Telekom
90 - 69


Banvitspor
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Gregory Grays378..14012-2100.00-30.02-728.6
Mutlu Akpınar3738..43220-0-4-666.710-1566.7
Alexander Jensen340..52000-0-0-10.00-30.0
Haluk Yıldırım2815..36322-2100.02-366.73-742.9
Erwin Dudley2110..52312-2100.04-757.10-0-
Ricardo Marsh1910..63124-4100.03-475.00-0-
Gazi Onat133..32330-0-0-0-1-1100.0
Adem Ören64..11000-0-2-366.70-0-
Murat Göktaş30..10000-0-0-10.00-10.0
Umut Lafatan22..00000-0-1-1100.00-0-
Tutku Açık
Oynamadı
Toplam20090..2923121110-10100.016-2955.216-3447.1
Koç: Ercüment Sunter

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
BanvitsporDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Miroslav Radosevic3210..03320-0-2-366.72-366.7
Can Akın2614..32222-2100.03-933.32-450.0
Ersin Görkem258..82141-250.02-633.31-425.0
Pero Cameron237..51112-2100.01-333.31-250.0
Önder Külçebaş213..30013-475.00-20.00-0-
Ufuk Kaçar207..52010-0-2-366.71-333.3
Onur Aydın197..51120-0-2-540.01-250.0
Paul Henare174..22031-250.00-10.01-333.3
Ümit Türkoğlu114..21112-2100.01-1100.00-0-
Derek William Moore65..00011-333.32-2100.00-0-
Ender Saran
Oynamadı
Lütfi Demirhan
Oynamadı
Toplam20069..331491812-1770.615-3542.99-2142.9
Koç: T.Anthony Balwin

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Ersin Görkem TBL'de 200. maçını oynadı
- Önder Külçebaş TBL'de 100. maçını oynadı


Copyright © 2002-2016 TBLStat