TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
13.05.2006 16:00
Atatürk, Ankara


Türk Telekom
90 - 69


Banvitspor
1P19-2019-20
2P20-2239-42
3P23-662-48
4P28-2190-69
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Umut Lafatan220000000-0-1-1100,00-0-
Tutku AçıkOynamadı
Ricardo Marsh19102463124-4100,03-475,00-0-
Mutlu Akpınar37382243220-0-4-666,710-1566,7
Murat Göktaş300110000-0-0-10,00-10,0
Haluk Yıldırım28150336322-2100,02-366,73-742,9
Gregory Grays3780114012-2100,00-30,02-728,6
Gazi Onat1332132330-0-0-0-1-1100,0
Erwin Dudley21100552312-2100,04-757,10-0-
Alexander Jensen3400552000-0-0-10,00-30,0
Adem Ören640111000-0-2-366,70-0-
Toplam200906232923121110-10100,016-2955,216-3447,1
Koç: Ercüment Sunter

Fanatik Basket

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
BanvitsporDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Ümit Türkoğlu1140221112-2100,01-1100,00-0-
Ufuk Kaçar2071452010-0-2-366,71-333,3
Pero Cameron2371451112-2100,01-333,31-250,0
Paul Henare1740222031-250,00-10,01-333,3
Onur Aydın1972351120-0-2-540,01-250,0
Önder Külçebaş2130330013-475,00-20,00-0-
Miroslav Radosevic32100003320-0-2-366,72-366,7
Lütfi DemirhanOynamadı
Ersin Görkem2583582141-250,02-633,31-425,0
Ender SaranOynamadı
Derek William Moore650000011-333,32-2100,00-0-
Can Akın26141232222-2100,03-933,32-450,0
Toplam20069825331491812-1770,615-3542,99-2142,9
Koç: Tab Baldwin

Fanatik Basket

Notlar
- Ersin Görkem TBL'de 200. maçına çıktı
- Önder Külçebaş TBL'de 100. maçına çıktı
- Mutlu Akpınar TBL kariyeri rekoru 38 sayı üretti (Maç # 121)