TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
12.05.2006 20:00
Akatlar, İstanbul

27-23, 21-19, 21-5, 22-29


Beşiktaş Cola Turka
91 - 76


Tekelspor
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Beşiktaş Cola TurkaDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Michael Wright3418..90146-785.76-1154.50-0-
Kerem Tunçeri2821..28220-0-3-475.05-771.4
Mithat Demirel258..10020-0-1-250.02-450.0
Kimani Ffriend2216..103222-450.07-1258.30-0-
Tolga Tekinalp2112..20000-0-3-3100.02-450.0
Rodney Elliot185..42100-0-1-1100.01-333.3
Barış Özcan174..00021-250.00-0-1-250.0
Tyrone Ellis155..21002-366.70-10.01-250.0
Umutcan Özyıldırım90..00000-0-0-10.00-10.0
Erdem Türetken52..00020-0-1-1100.00-0-
Nedim Yücel30..00000-0-0-0-0-0-
Eren Beyaz20..00000-0-0-0-0-0-
Toplam20091..301461411-1668.822-3661.112-2352.2
Koç: Murat Didin

istatistikler Fanatik Basket

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
TekelsporDakSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Tufan Ersöz325..12101-250.02-2100.00-60.0
Nedim Dal3110..130010-0-5-1241.70-0-
Filip Videnov3124..01414-580.04-666.74-850.0
Umut Tınay299..28022-366.72-366.71-250.0
Engin Algın266..40132-2100.02-540.00-0-
Aubrey Reese269..36233-475.03-560.00-10.0
Kenny Walker2012..30022-2100.05-862.50-0-
Alper Saruhan31..00101-250.00-0-0-0-
Yunus Çankaya20..00000-0-0-0-0-10.0
Cihan Amasyalı
Oynamadı
Hakan Çetin
Oynamadı
Gökhan Ergenç
Oynamadı
Toplam20076..261791215-2075.023-4156.15-1827.8
Koç: Hakan Demir

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Kerem Tunçeri TBL'de 300. maçını oynadı


Copyright © 2002-2016 TBLStat