TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
12.05.2006 20:00
Besiktas Integral Arena, İstanbul

27-23, 21-19, 21-5, 22-29


Beşiktaş Cola Turka
91 - 76


Tekelspor
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Beşiktaş Cola TurkaDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Michael Wright3418..90146-785,76-1154,50-0-
Kerem Tunçeri2821..28220-0-3-475,05-771,4
Mithat Demirel258..10020-0-1-250,02-450,0
Kimani Ffriend2216..103222-450,07-1258,30-0-
Tolga Tekinalp2112..20000-0-3-3100,02-450,0
Rodney Elliot185..42100-0-1-1100,01-333,3
Barış Özcan174..00021-250,00-0-1-250,0
Tyrone Ellis155..21002-366,70-10,01-250,0
Umutcan Özyıldırım90..00000-0-0-10,00-10,0
Erdem Türetken52..00020-0-1-1100,00-0-
Nedim Yücel30..00000-0-0-0-0-0-
Eren Beyaz20..00000-0-0-0-0-0-
Toplam20091..301461411-1668,822-3661,112-2352,2
Koç: Murat Didin

istatistikler Fanatik Basket

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
TekelsporDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Tufan Ersöz325..12101-250,02-2100,00-60,0
Nedim Dal3110..130010-0-5-1241,70-0-
Filip Videnov3124..01414-580,04-666,74-850,0
Umut Tınay299..28022-366,72-366,71-250,0
Engin Algın266..40132-2100,02-540,00-0-
Aubrey Reese269..36233-475,03-560,00-10,0
Kenny Walker2012..30022-2100,05-862,50-0-
Alper Saruhan31..00101-250,00-0-0-0-
Yunus Çankaya20..00000-0-0-0-0-10,0
Cihan Amasyalı
Oynamadı
Hakan Çetin
Oynamadı
Gökhan Ergenç
Oynamadı
Toplam20076..261791215-2075,023-4156,15-1827,8
Koç: Hakan Demir

istatistikler Fanatik Basket


Notlar
- Kerem Tunçeri TBL'de 300. maçını oynadı


Copyright © 2002-2014 TBLStat