TakımlarOyuncularSonuçlarPuan DurumuLig Tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 2. Maçı
12.05.2006 20:00
Akatlar, İstanbul


Beşiktaş Cola Turka
91 - 76


Tekelspor
1P27-2327-23
2P21-1948-42
3P21-569-47
4P22-2991-76
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Beşiktaş Cola TurkaDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Umutcan Özyıldırım900000000-0-0-10,00-10,0
Tyrone Ellis1550221002-366,70-10,01-250,0
Tolga Tekinalp21121120000-0-3-3100,02-450,0
Rodney Elliot1851342100-0-1-1100,01-333,3
Nedim Yücel300000000-0-0-0-0-0-
Mithat Demirel2580110020-0-1-250,02-450,0
Michael Wright34181890146-785,76-1154,50-0-
Kimani Ffriend221637103222-450,07-1258,30-0-
Kerem Tunçeri28211128220-0-3-475,05-771,4
Eren Beyaz200000000-0-0-0-0-0-
Erdem Türetken520000020-0-1-1100,00-0-
Barış Özcan1740000021-250,00-0-1-250,0
Toplam20091723301461411-1668,822-3661,112-2352,2
Koç: Murat Didin

Fanatik Basket

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
TekelsporDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Yunus Çankaya200000000-0-0-0-0-10,0
Umut Tınay2990228022-366,72-366,71-250,0
Tufan Ersöz3250112101-250,02-2100,00-60,0
Nedim Dal311049130010-0-5-1241,70-0-
Kenny Walker20121230022-2100,05-862,50-0-
Hakan Çetin
Oynamadı
Gökhan Ergenç
Oynamadı
Filip Videnov31240001414-580,04-666,74-850,0
Engin Algın2661340132-2100,02-540,00-0-
Cihan Amasyalı
Oynamadı
Aubrey Reese2691236233-475,03-560,00-10,0
Alper Saruhan310000101-250,00-0-0-0-
Toplam20076719261791215-2075,023-4156,15-1827,8
Koç: Hakan Demir

Fanatik Basket

Notlar
- Kerem Tunçeri TBL'de 300. maçına çıktı

Copyright © 2002-2017 TBLStat