TakımlarOyuncularSonuçlarPuan durumuLig tarihi
TBL 2005-2006 Play Off Çeyrek Final 1. Maçı
10.05.2006 20:30
Abdi İpekçi, İstanbul

14-20, 16-16, 13-12, 25-11


Efes Pilsen
68 - 59


Fenerbahçe
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Efes PilsenDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Nikola Prkacin34140333244-666.75-771.40-0-
Henry Domercant3270440110-10.02-366.71-425.0
Kerem Gönlüm28183691212-450.08-1080.00-0-
Ender Arslan2680112211-250.02-2100.01-250.0
Marko Popovic25101343024-666.70-0-2-540.0
Alper Yılmaz1521011302-2100.00-10.00-20.0
Charles Smith1331121110-0-0-30.01-250.0
Ermal Kuqo1261341020-10.03-837.50-0-
Mustafa Abi1000000000-0-0-10.00-0-
Kaya Peker501120010-0-0-10.00-0-
Cenk Akyol
Oynamadı
Barış Ermiş
Oynamadı
Toplam200688223012111313-2259.120-3655.65-1533.3
Koç: Oktay Mahmuti

istatistikler www.efesbasket.org

 
 Hava Topu Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
FenerbahçeDakSyHücSavTopSpTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Damir Mrsic37211344056-6100.00-10.05-1050.0
Jarod Stevenson34182461012-2100.05-1145.52-922.2
Semih Erden2523580320-0-1-333.30-0-
Hakan Demirel2521121020-10.01-250.00-0-
Rasim Başak2250331000-0-1-425.01-616.7
Kaspars Kambala2172240133-475.02-728.60-0-
Erdal Bibo1941120000-0-2-450.00-0-
Zeki Gülay1301340100-0-0-0-0-0-
Chester Mason604040010-0-0-30.00-0-
Altan Çetinkaya
Oynamadı
Doğuş Balbay
Oynamadı
Serkan İnan
Oynamadı
Toplam20059152237751411-1384.612-3534.38-2532.0
Koç: Aydın Örs

istatistikler www.efesbasket.org


Notlar
- Jarod Stevenson TBL'de 500. sayısına ulaştı


Copyright © 2002-2016 TBLStat