TBL 2004-2005 13. Hafta Maçı
15.01.2005 18:00
Atatürk, Ankara


Türk Telekom
98 - 70


Darüşşafaka
1P20-2420-24
2P30-1050-34
3P20-1470-48
4P28-2298-70
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
Türk TelekomDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Willie Deane322138116305-771,48-1361,50-10,0
Umut Görür22112572122-366,73-475,01-250,0
Serhat GüneşOynamadı
Serdar Tabay1722351000-0-1-250,00-0-
Şemsettin Baş21111340215-683,33-837,50-20,0
Sasa Stefanovic1620001152-2100,00-10,00-0-
Mutlu Akpınar821340110-0-1-333,30-10,0
Murat Göktaş410110001-250,00-0-0-10,0
Gregory Grays25170003216-785,71-616,73-475,0
Gazi Onat1420442210-0-1-333,30-10,0
Derrick Davenport28221670236-966,75-955,62-366,7
Adem Ören1372240101-425,03-475,00-10,0
Toplam2009812354715151428-4070,026-5349,16-1637,5
Koç: ? ?

www.keyhoops.com

 
 Ribaunt Serbest Atış2 Sayılık Şut3 Sayılık Şut
DarüşşafakaDkSyHücSavTopAstTkB-DSA %B-D2Sy %B-D3Sy %
Vincent Jones31101892202-2100,04-1330,80-0-
Tufan Ersöz620000000-0-1-250,00-0-
Soner Şentürk21162241042-2100,04-666,72-366,7
Polat Kaya800000110-0-0-0-0-0-
Kevin Rice28102463231-250,00-80,03-475,0
John Whorton28113362031-250,05-1145,50-0-
Erdem Türetken2272570130-0-2-728,61-250,0
Deniz Gökay630111021-1100,01-1100,00-0-
Cüneyt Erden3041234011-1100,00-30,01-616,7
Ceyhun Altay300000000-0-0-0-0-10,0
Cevher Özer1100221110-0-0-20,00-40,0
Caner Şentürk670110000-20,02-2100,01-1100,0
Toplam20070112839147188-1266,719-5534,58-2138,1
Koç: ? ?

www.keyhoops.com

Notlar
- Adem Ören TBL'de 500. ribaunda ulaştı (Maç # 94)
- Soner Şentürk TBL kariyeri rekoru 16 sayı üretti (Maç # 44)